skip to main
|
skip to sidebar
Monday, August 30, 2010
Я хочу, чтобы последний день лета унес с собой все летние наваждения и осень оставила меня в покое, просто оставила меня в покое...
No comments:
Post a Comment
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
Toris Notes
LIFE IS LIKE A ROCK'N'ROLL SONG...
About Me
View my complete profile
This week listening
Sergey Lazarev feat Timati - Lazer Boy
Special songs for me:
Linkin Park - In the End
Hanson - With You in Your Dreams
Beyonce - If I Were a Boy
Gemini - Even Though You Broke My Heart
Theme from Super Mario Bros
Interesting books read recently:
D.Glukhovsky "Twilight"
D.Glukhovsky "Metro 2033"
S.Meyer "Twilight"
Blog Archive
▼
2010
(4)
▼
August
(1)
Я хочу, чтобы последний день лета унес с собой все...
►
May
(1)
►
April
(1)
►
March
(1)
►
2009
(9)
►
June
(2)
►
May
(2)
►
April
(1)
►
March
(2)
►
January
(2)
►
2008
(13)
►
December
(8)
►
October
(4)
►
January
(1)
►
2007
(38)
►
November
(2)
►
October
(17)
►
September
(9)
►
August
(1)
►
July
(9)
Subscribe to:
Posts
Atom
Posts
Comments
Atom
Comments
No comments:
Post a Comment